loading
Sertifika

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Sitemize üye olan ve sitemizden alışveriş yapan üyelerimizin bilgilerini hiç bir kurum, kuruluş veya tüzel kişilikle paylaşmayacağımızı taahhüt ve beyan ederiz. Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Kredi Kartı Güvenliği

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı 'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Güvenlik Kuralları

Bu İnternet sitesi herkese açıktır. Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, İnternet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

  • - Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin Site'ye kaydedilmesi durumunda,
  • - Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,
  • - Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi durumunda,
  • - Diğer üyelerin bilgilerine ve Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda,
  • - Site'de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun kullanılması durumunda,
  • - Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
  • - Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.

CVC2 Numarası

CVC2 numarası kredi kartınızın arkasında bulunan rakamın son üç hanesidir. Kartın manyetik şeridine yazılmayan bu numara sayesinde kredi kart numaranız ve son kullanma tarihiniz ele geçirilse bile CVC2 numarası gizli kalacağından kartınız isteğiniz dışında kullanılamaz. 5 Ekim 2001 tarihinden itibaren kredi kartı ile yapılan alışverişlerde CVC2 numarasının kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Bu sebepten dolayı alışverişlerinizde CVC2 numarasını kullanmak zorundasınız.

E-Posta Güvenliği

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

UYARI!

Şirketimiz adına veya doğrudan direk olarak online alişveriş sitelerinde yapılan cihaz alımlarında şirketimiz yasal yükümlülüğü yoktur yetkili bayi dışı alınan cihazlar garanti kapsam dışıdır.Terazi ve paketleme makinelerinde üretim tarihi silinmesi tahriş edilip kazınması sonucunda garanti kapsam dışı olur.

WEB SİTESİ MALZEMELERİN MÜLKİYET

JADEVER Şirketi ​WEB SİTE İÇİNDE BULUNAN GÖRÜNTÜLERİ VE / VEYA MALZEMELERİN İZİNSİZ KULLANIMI OLMA ULUSAL VE ULUSLARARASI HAKLARI. İHLAL aksi halde, Web Sitesinde bu Web Sitesinin parçası olan tüm malzemeleri yazılı olarak belirtilmediği sürece ( sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere), geçmiş, şimdiki ve gelecekteki sürümleri de dahil olmak üzere: Grafik; düzen; metin; görüntüleri; ses ve / veya video;tasarımlar; reklam kopyası; logolar; alan adları; ticari adlar ve işaretler; hizmet markaları,blog ve ticari kimlikler; (kaynak ve nesne kodu dahil) her türlü telif hakları malzeme; "görünüm ve his" Web Sitesinin; derleme, montaj ve Web Sitesi'nin malzemelerin düzenlenmesi; Web Sitesi (topluca "Materyaller"), sahip olunan kontrollü veya ​JADEVER,JAVADER ​ve​ COREKS KIM. KAĞIT VE GIDA LTD STI ​tarafından lisanslı ve telif hakkı, ticari marka yetkisiz kullanımı, kopyalama ve yayılması korunur olan ilgili diğer tüm malzemeler, patent, tanıtım ve diğer yasalar, kurallar, yönetmelikler ve uluslararası anlaşmalar. Malzemeler kullanmak / kullanabilmeniz, bu Şartlar tabidir.​Aksi takdirde hukuki işlem başlatılacaktır.​