loading
Sertifika

COREKS KİMYA GIDA SAN.TİC.Limited Şirketi 1991 yılından bugüne elektronik tartı cihazları ve sistemleri konusunda faaliyetini sürdürerek, rekabetçi pazarda liderlik ve satış strateji sürdürmektedir bizim en büyük öz güvenimiz devamlı süreli en iyi ürün imalatı ve güvenli bayii çalışma politikası ve en hızlı hizmet sunmaktır

Terazi ve Baskül ve Vakum makinesi Paketleme Ambalaj konusunda uzmanlaşmış, kalite ve satış sonrası hizmetlerde kendini kanıtlamıştır.

Şirketimiz, müşterilerimizin endüstriyel tartım sistemleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak çözümleri kendilerine özel olarak geliştirerek, ve dünyadaki gelişmeleri yaptığı işlere yansıtarak, otomasyon alanında da hizmet vermektedir.

9001:2008 ve self-verifikasyon CE ve TSE ,ROHS, OIML belgesine sahip olan şirketimizin ürünleri Avrupa onaylıdır

Şirketimiz bünyesinde platform baskülü,vinç baskülleri,medikal baskül,boy ölçer baskül,transpalet baskül,rampa baskül,aks baskülleri,monoray silo basküller,rulo baskül,hayvan basküller,paslanmaz baskülleri üreitrimi yapılmaktadır.İsteğe bağlı çözüm üretmek bizim işimizdir.Bu başlangıç hem tasarım teknoloji açısından fikri mülkiyeti bize ait ama son tasarım değil.Türkiyenin geleceği açısından önemli bir çalışma yürütüyoruz.Bunu daha güçlü bir işbirliğiyle yapmanın gayreti içerisindeyiz.

Farkımız

Elektronik Terazide üretici farkı

Yaygın servis hizmeti

İstege göre özel üretim

Kalite Politikası

Her Aşamada Müşteri Memnuniyetini Sağlamak , Kalite Bilincini Yükseltmek , ​Tarti ve Vakum makineleri ​ Çözümler Üretmektir.

Görevimiz, Verimliliginize Katkıda Bulunmak

Verimli bir üretim prosesi ve iş rutini için düzgün çalışan bir cihazın ne önem taşıdığını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden Jadever olarak sizlere Jadever & Super Scale cihazlarınız için gerekli tüm servis hizmetlerini sağlıyoruz. Cihazlarınızın güvenli ve güvenilir olarak çalışmasını sağlamak için, hızlı ve kaliteli çözümler sunan Yetkili Jadever Teknik Servis hizmetlerinden faydalanın.

Montaj ve Devreye Alma

Montaj ve devreye alma işlemlerinin profesyonel olarak yapılması ile Jadever cihaz veya sisteminizin ilk starttan itibaren mükemmel olarak çalışmasını garanti edersiniz. Jadever Teknik Servis ekibi, cihazınızı üretici firma spesifikasyonlarına uygun olarak monte eder ve kullanım ortamının şartlarına adaptasyonunu sağlar.

Bakım Hizmetleri, Servis Sözlesmeleri

Düzenli bakım, cihaz veya sistemin kullanım ömrünü uzatırken aynı zamanda sürekli olarak uygun şartlarda, kalibrasyonlu ve ayarlı olarak çalışmasını da garanti eder.

Tamir ve Düzeltici Bakım

JADEVER Teknik Servis ekibi, Jadever cihazlarınızı yerinde veya Teknik Servis Merkezimizde uzmanlıkla, hızlı ve güvenilir şekilde tamir edecektir.

Doğru ve tekrarlanabilir ölçüm sonuçları iş kalitesinin temelini oluşturur. Jadever Teknik Servis ekibi cihazınızın verifikasyonu için gerekli kalibrasyon hizmeti ve sertifikaları sağlayacaktır.

JADEVER ​Grup Faaliyetleri

JADEVER Şirketi terazi ve paketleme sektöründe üstlendiği lider rolünün gereği olarak, Araştırma ve Geliştirme çalışmalarına ivme kazandırmıştır. Gerek iştirakleri ile gerekse iş ortakları ve diğer akademik kuruluşlarla birlikte çalışarak Ar-Ge projeleri geliştirmiştir.

İŞ ORTAĞI KODU

JADEVER yasal, etik olarak iş yapma ve sosyal sorumlu bir şekilde kararlıdır. Bizim iş ortakları ve Bayiler bu taahhüdü paylaşmak için bekliyoruz ve biz bu nedenle bu Davranış İş Ortağı Kodunu geliştirdik. Bu Etik Davranış kapakları, Adil Rekabet, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği yanı sıra İşgücü Uygulamalarımız. Bu kod bizimle iş ilişkisi tüm faaliyetleri için geçerlidir. Biz size Jadever ile iş ilişkisi içinde uymasını bekleriz iş yürütme asgari standartları belirler. Ayrıca, tüm yasalara, yönetmeliklere uygun olmalı ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin kodları. Biz de bu kod veya eşdeğer ilkeleri ilkelerini karşılamak için çalışıyoruz sağlamak için kendi iş ortakları ile çalışmak için teşvik ediyoruz. JADEVER İş Ortağı Kodudur.

ENDÜSTRİYEL UYGULAMA

Daha bir yüzyıl boyunca, sayısız sektörlerde işletmelerin ihtiyaçları tartı 'işlerini karşılamak ve dayanıklı hassas ve kolay kullanımlı ve teraziler aracılığıyla belirli sorunlara bir cevap vermek için JADEVER tartı ekipman bakın. Eğer bu teraziler gerektiren belirli bir uygulama varsa, lütfen yerel JADEVER temsilcinize başvurun.Sizi operasyonlarını iyileştirmek ve maliyetleri azaltmak için gereken tartı sonuçları sağlayacak bir ürünü bulmanıza yardımcı olacaktır.

ÇEVRESEL DÖNÜŞÜM

İçinde yaşadığımız dünyada bakmakta her birey ve her şirketin sorumluluğudur. JADEVER den en az bizim çevresel etkilerini tutmak ve hem çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve müşterilerimizin müşterileri için en yüksek güvenlik standartlarını sağlamaya kararlıyız.

Çevresel Programlar

Müşterilerin JADEVER yeni elektrikli ve elektronik ekipman satın aldığınızda Atık Elektrikli ve Elektronik Ekipman (WEEE) Direktifi ve uygulama yönetmelikleri uyarınca, onlar hak kazanırlar: üzerinde geri dönüşüm için eski donanımları göndermek bir-için-bir, (bu ülkeye bağlı olarak değişir) gibi-için-benzeri temel Bu sonuçta, atık haline geldiğinde geri dönüşüm için geri yeni ekipman göndermek Her iki müşteriler ve demontaj bilgi edinmek isteyen geri dönüşüm / arıtma tesislerine Talimatlar aşağıdaki linklerden tarafından sağlanmaktadır.

Üretim Uzmanlığı

JADEVER üç ana teknolojileri kapsayan, Türkiye'nin en büyük ve teknolojik açıdan en gelişmiş tartı üreticilerinden biridir vakum paketleme ve tartı Çözümleri. Hızla tüketici değişen trendler ile Yenilik ihtiyacı ve Ar-Ge ekipleri, sürekli bugünün pazar için yenilikçi teklifleri sunmak için müşteriler ve tüketici forumları ile çalışmak. jadever araştırma ve pazarlama ekipleri ile birleştiğinde Bizim teknolojik yetenekleri ve işleme uzmanlığı markalarımız Türkiye,nin tartı sektöründe liderliğini sağlamıştır.

Sürdürülebilirlik Stratejisi 2016-2023

Jadever ​ Sürdürülebilirlik Programının başarılı bir şekilde uygulanması ​Jadever​'nin uzun vadeli vizyon ve hedeflerini ilerletmek için sağlam bir temel sağlamıştır.

2023'e Doğru' Program ​Jadever​'nin sürdürülebilirlik yolculuğun bir sonraki aşaması için stratejik niyet sunuyor. 201​6​ boyunca, biz bu sürdürülebilirlik programı geliştirmek için bizimle birlikte çalıştı temel iç ve dış paydaşlara danıştı. Çevre, İşyeri ve Topluluğun mevcut dört ayağı çerçevesini yararlanılarak, yeni plan İnanıyoruz 202​3​ yılına kadar organizasyon için yeni sürdürülebilirlik vizyonu, taahhütleri ve hedefleri ortaya koymaktadır bizim ​Jadever​ halkının sıkı çalışma ve yetenek sayesinde, biz Son ​27​ yılda elde edilen ilerlemenin üzerine inşa ve bizim 'Doğru 202​3​' hedefleri gerçekleştirmek.

Yönetmeliklere uyumluluk (Kalite Güvencesi ve Sertifikası)

Yönetmeliklere uyumluluk Hizmeti, ölçüm sonuçlarınız açısından mevcut yönetmeliklere uyum sağladığınızdan emin olmanızı sağlar. Jadever servisi, ölçüm sonuçlarınız açısından mevcut yönetmeliklere uyum sağladığınızdan emin olmanızı sağlar. En yüksek ürün kalitesinden asla vazgeçmek istemezsiniz. Ölçüm cihazlarınız ise kalite sisteminizin odak noktasında bulunmaktadır ve elde edeceğiniz ölçüm sonuçlarınızın tüm dahili ve harici gereksinimleri karşıladığından emin olmak istersiniz.

  • Ölçüm sonuçlarınızın doğru olduğundan ve teknik sınırlar içinde bulunduğundan emin olmak istersiniz.
  • Ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uyum hususunda ve çalışmalarınızla ilgili yönetmeliklerin içeriğini anlamak adına uzmanlarımızın desteğine ihtiyaç duyarsınız.
  • Cihazınız üzerinde yürütülecek dahili ve harici denetimlerden sorunsuz bir şekilde geçeceğinizden emin olmak istersiniz.
  • Jadever servisi söz konusu uyumun yakalanabilmesi için neler yapılması gerektiğinin bilincindedir. Hizmet seçeneklerimiz, rahatlamanızı ve ölçüm sonuçları hususunda herhangi bir endişe duymaksızın çalışmalarınıza odaklanmanızı sağlar.

Yönetmelikler uyumluluk Seçenekleri şunlardır:

Kalibrasyon ve sertifikalar

Cihazınızın dahili ve harici gereksinimlere uyumlu olması için gerekli kalibrasyon prosedürlerini ve sıklıklarını belirlemenize yardımcı oluruz. Servis mühendislerimiz, benzersiz MiraCal aracımızı kullanarak yazılı ve elektronik formatlarda tutarlı ve izlenebilir sertifikalar sunmaktadır.

Dokümantasyon ve testler

Değerli cihazınızın dahili ve harici yönetmeliklere uyumlu olabilmesi için gerekli tüm dokümanları temin ederiz. Ölçüm sonuçlarınızın daima doğru ve güvenilir olması için hangi test prosedürlerinin gerekli olduğunu belirlemenize yardımcı oluruz.

Ağırlık ve ölçüm desteği

Ağırlık ve ölçüm yönetmelikleriyle ilgili bir uygulama alanında çalışıyorsanız sizi ilgilendiren yasal gereksinimleri belirlemenize yardımcı oluruz. Ölçüm cihazınızın yerel kanunlara uyumlu olduğundan emin olmanızı sağlarız.

Yeterlilik ve geçerlilik

Yönetmelikler dahilinde yazılımınızın ve sistemlerinizin doğru kullanıldığını onaylamanıza ve cihazınızın yeterliliğini belirtmenize yardımcı oluruz. Piyasa liderinin deneyimine güvenin.

YAKIN GELECEK

Çalışanlarımız bizim için önemlidir: Biz personel geliştirme hedefli eğitimler, çalışmalar ve çalışan ekspertiz parçası olarak sunuyoruz ve bireysel kişisel gelişimini teşvik.Mühendislik veya işareti bölgede olsun - biz yetenek yanı sıra deneyimli profesyoneller arıyoruz. Müşterilerimize, ortaklarımıza ve çalışanlarımıza özellikle: Büyük yenilikçi gücü ile geleneksel bir aile olarak, biz herkesin yararına bir atmosfer yapmak için çalışıyoruz. Birlikte büyük işler yapabiliriz.